top of page
IMG-20210429-WA0000 (3).jpg

PERGOLY

Moderné pergoly sú ideálnym riešením pre tých, ktorí si chcú užívať príjemný tieň a chládok bez prudkého slnka na terase a pri posedení na záhrade.

 

Vďaka širokej ponuke pergol s dôrazom na najvyššiu kvalitu uspokojíme aj najnáročnejších zákazníkov.

V ponuke nájdete jednoduché prístrešky s presklenou strechou = Pergoly s pevnou strechou, alebo pergoly s pohyblivou látkovou strechou = Pergoly s výsuvnou markízou, ale aj stabilné samonosné konštrukcie kubistického dizajnu s pevnou alebo naklápateľnou lamelovou strechou = Bioklimatické pergoly.

Pergoly

MODERNÉ FUNKČNÉ RIEŠENIE

Na mieru vyrobené pergoly predstavujú podobne ako zimná záhrada funkčný a moderný stavebný celok, ktorý predĺži váš pobyt na terase alebo v záhrade od jari do jesene. Chránia pred UV slnečným žiarením, nepriaznivým počasím a poskytujú dostatok súkromia. Široká ponuka využitia – prekrytie balkónov a terás, samostatne stojaci záhradný altánok, prekrytie bazéna, garážové státie – to všetko sú benefity, vďaka ktorým by v žiadnom rodinnom dome nemala pergola chýbať. Pergoly však ponúkajú aj nové príležitosti pre hoteliérov a reštaurácie, ako získať nový priestor pre príjemné posedenie klientov.

bottom of page