top of page

SMART TECHNOLÓGIE

smartCONNECTED
inteligentné brány a dvere

SmartCONNECTED predstavuje možnosť ovládania brán a dverí s elektrickým zámkom z akéhokoľvek miesta na svete. To všetko pomocou mobilnej aplikácie Connexoon Acess značky Somfy, ktorá funguje na základe modernej technológie io-home control.

 

Vďaka smartCONNECTED už nie je vstup do domu podmienený zväzkom kľúčov. Rodičia môžu pustiť dieťa dnu bez toho, aby opustili kanceláriu, alebo za niekoľko sekúnd skontrolovať na svojom mobile, či je vjazdová brána zatvorená. Inteligentný dom naviac dokáže myslieť za svojich obyvateľov čo sa týka prevedenia základných úkonov, ako je spustenie alarmu alebo taktiež - vďaka funkcii geolokalizácie - otvorenie vjazdovej brány chvíľu pred príjazdom k domu.

grupa-ti-smartCONNECTED.png

Ovládajte prístup z WiControl

WiControl umožňuje riadiť všetky brány značky WIŚNIOWSKI a dvere zo série CREO s motorom z ľubovoľného miesta na svete. Ovládač RI-Co, na ktorom je systém založený, využíva sieť micro wifi, cez ktorú sa jednoducho spája s domácim wifi routerom. Nepotrebujeme žiadne ďalšie prístroje, aby sme získali plnú kontrolu.


Ovládač je k dispozícii v základnej verzii a dvoch rozšírených verziách. V základnej umožní otvoriť alebo zatvoriť bránu alebo dvere. V rozšírených má navyše možnosť kontrolovať ich stav.

grupa-ti-wicontrol.png
bottom of page