top of page
rolety

ROLETY EXTERIÉROVE

Exteriérové rolety sú veľmi obľúbeným spôsobom tienenia. Najmä pri novostavbách rodinných domov sú rovnako ako exteriérové žalúzie aj rolety súčasťou bežného vybavenia. Vonkajšie rolety na okná zaisťujú nielen účinnú ochranu proti nežiaducemu slnečnému žiareniu, ale aj ochranu okien pred poveternostnými vplyvmi. Rolety vám pomôžu udržať v lete v miestnosti príjemný chládok, v zime potom udržia vo vnútri príjemné teplo. Vďaka tomu ušetríte na nákladoch za energie. Ak sa navyše rozhodnete pre rolety pod omietku, môžete si byť istí, že takmer nenarušia vzhľad vášho domu a na fasáde budú veľmi nenápadné.

rolety

ROLETY INTERIÉROVE

Vnútorné rolety sú ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú mať svoj domov skvele zatienený, páči sa im moderná tieniaca technika a zároveň chcú ušetriť za energie. Rolety vám pomôžu udržať v lete v miestnosti príjemný chládok. Tienenie, ktoré je aj bezpečnostným prvkom.

 

Naše rolety sa navyše veľmi ľahko montujú a jednoduchá je aj ich údržba. Látku zatienenia môžete ľahko meniť, ak budete chcieť zmeniť jej štýl. Okrem látkových roliet ponúkame aj rolety kazetové, plisované, nano, rímske alebo roleto žalúzie známe pod názvom deň a noc.

bottom of page