top of page
žaluzie

ŽALÚZIE EXTERIÉROVE

Vonkajšie žalúzie umožňujú plynulú reguláciu slnečného svitu, čím znižujú náklady na klimatizáciu a ohrievanie interiérov. Vonkajšie, inak tiež predokenné žalúzie, sa obvykle využívajú v kancelárskych budovách, rodinných domoch a v iných stavbách. Naše žalúzie vynikajú silnou a odolnou konštrukciou s mechanizmom chráneným pred poveternostnými vplyvmi. Žalúzie na solárny pohon sú novinkou pre priaznivcov alternatívnych zdrojov energie. V ponuke nájdete vonkajšie žalúzie na plastové, hliníkové a drevené okná. Páčia sa vám produkty Ksystem? Odošlite nám požiadavku a my vám zašleme cenovú ponuku vonkajších žalúzií na mieru.

žaluzie

ŽALÚZIE INTERIÉROVE

Vyberte si interiérové žalúzie v rôznych farbách, tvaroch a rozmeroch vhodné pre byty aj rodinné domy. Jadrom ponuky sú obľúbené žalúzie na plastové okná. Žalúzie sa ďalej líšia podľa dezénu a prevedení lamiel a líšt, rovnako ako technológie ovládania. Je to najviac používané tienenie.

 

Väčšina žalúzií do interiéru disponuje ovládaním pomocou retiazky. Všetky žalúzie vám radi zhotovíme taktiež ako žalúzie na mieru podľa požadovaných rozmerov. V ponuke nájdete aj interiérové žalúzie na drevené okná. Páčia sa vám produkty Ksystem? Odošlite nám požiadavku a my vám zašleme cenovú ponuku  interiérových žalúzií na mieru.

bottom of page