top of page
Posuvné plastové dvere

POSUVNÉ PLASTOVÉ
DVERE

Posuvné dvere a terasa predstavujú vhodné architektonické riešenie pre efektívne využitie okolia domu. Vlastný dvor a záhrada ponúkajú súkromie a ideálne miesto na oddych či stretnutia s blízkymi. Vďaka veľkým preskleným plochám si môžete rannú kávu vychutnať pohľadom do záhrady, a to bez ohľadu na ročné obdobie či vrtochy počasia. Pohodlný prístup na terasu, presvetlený interiér či hrajúce sa deti, na ktoré môžete zrakom dohliadať – to sú dôvody, pre ktoré investíciu do posuvných dverí neoľutujete.

Posuvné plastové dvere

POSUVNÉ PLASTOVÉ DVERE
SLIDE

Posuvné terasové dvere, ktoré vďaka inovatívnemu mechanizmu poskytujú ľahkú a intuitívnu obsluhu. Stabilita a možnosť vytvárať veľké konštrukcie ponúkajú širokú škálu použitia. Minimalistický dizajn umožňuje maximalizovať povrch zasklenia, čo poskytuje viac prirodzeného svetla v miestnosti. Šesťkomorový profil rámu s hĺbkou 140 mm, štvorkomorový profil krídla s hĺbkou 70 mm poskytujú široké možnosti použitia. Dostupné rozmery: od minimálnej výšky 950 mm a minimálnej šírky 1570 mm. Špecializované kovania zabezpečujú, aby sa krídlo po odomknutí voľne pohybovalo po vozíkoch smerom na pevnú časť konštrukcie. 

Posuvné plastové dvere
slide
hst
Posuvné plastové dvere

POSUVNÉ PLASTOVÉ DVERE
HST

Zdvižno-posuvné dvere HST umožňujú docieliť mimoriadne rozmerné presklené plochy., vďaka čomu do interiéru preniká veľké množstvo prirodzeného denného svetla. Ovládanie veľkorozmerných krídel si pritom vyžaduje len nepatrnú silu, čo umožňuje pohodlný prechod na terasu. Krídla sa pohybujú na samostatných vodiacich lištách, vďaka čomu sa pri otváraní zasúva jedno krídlo za druhé. Ľahké a pohodlné ovládanie vďaka zdvižno-posuvnému mechanizmu. Šírka krídla až do 3 m s prechodom 2,9 m, celková plocha zasklenia až do 14 m². 

psk

POSUVNÉ PLASTOVÉ DVERE
PSK

Svetlo je dôležitým aspektom, ktorý vplýva na kvalitu vnútorného prostredia. Presvetlenie dokáže zmeniť vzhľad interiéru prakticky hneď, o čo sa postarajú veľké presklené plochy. Dvere PSK sú dokonalým riešením aj pre optimálne využitie priestoru v rámci prechodu na terasu. Sklopno - posuvný systém umožňuje pohodlné presúvanie krídla so šírkou až do 1,6 m, čo vytvára komfortnú prechodovú šírku 1,5 m.

Posuvné plastové dvere
bottom of page