top of page
zima-segm-zl-dab-8-ok.jpeg

SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ
BRÁNY

Predstavte si garážové brány novej generácie. Brány, ktoré nie sú transformáciou doterajších riešení, ale tvorivým výsledkom hľadania rovnováhy medzi modernou technikou, kvalitou, bezpečnosťou a dizajnom. Také sú segmentové brány WISNIOWSKI.

dsc-7264-unipro-ral-7040-woodgrain.jpeg
SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

PRIME

SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

UNIPRO

SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

UNITHERM

SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

UNIPRO RENOSYSTEM

SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

UNIPRO NANO 80

SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

PRIME
NOVÁ TRIEDA GARÁŽOVÝCH BRÁN

Novú generáciu segmentových bránach WIŚNIOWSKI prezentuje neobvyklá kvalita, založená na súbore unikátnych technických riešení. Vyrobiť tak výnimočný výrobok znamená siahnuť na základ konštrukcie segmentových brán - siahnuť na panel.

Značka WIŚNIOWSKI je už veľa rokov priekopníkom, ktorý vo svojich výrobkoch spája funkčnosť s krásou. Najnovším výsledkom takéhoto myslenia sú garážové brány PRIME Black Edition. Jedná sa o unikátnu bránu na trhu, ktorá má interiér lakovaný čiernou farbou. Elegantná čierna, v spojení s takmer neobmedzenými možnosťami voľby farby a personalizácia čelnej strany krídla, dáva možnosť vytvorenia projektu, ktorý bude prispôsobený vašim očakávaniam a prianiam.

prime

DOKONALOSŤ V KAŽDOM DETAILE 

Predstavte si garážovú bránu novej generácie. Bránu, ktorá nie je transformáciou doterajších riešení, ale tvorivým výsledkom hľadania rovnováhy medzi modernou technikou, kvalitou, bezpečnosťou a dizajnom. Taká je brána PRIME. Inovatívna, prepracovaná v každom detaile, odrážajúca vaše potreby skôr ako ich pomenujete. Je to plne vybavená a kompletná automatická brána, vďaka ktorej máte každý deň pri siahnutí na ovládač istotu, že ste si vybrali to najlepšie. 

SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY
SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

ORIGINÁLNY PANEL INNOVO

Unikátna konštrukcia panela Innovo o hrúbke 60 mm umožňuje dosiahnutie skvelých parametrov tepelného prieniku. Predstavuje súčasne dokonalú základňu pre stavbu plášťa. Špeciálne riešenia ako je systém päťvrstvového ohýbania plechu, zaručuje stabilné upevnenie dielov, čo ešte viac zvyšuje odolnosť konštrukcie. 

Prierez panelu spoločne s mezipanelovou clonou, upevnené na vnútornej strane plášťa brán.

  1. Pružná clona medzi panelmi

  2. Hliníkový profil upevňujúce pružné clony

  3. Päť vrstiev plechu v mieste upevnenia závesov

  4. Tesnenie medzi panelmi

  5. Skrytý záves

  6. Polyuretánová pena

REVOLÚCIA TEPLA

Tepelná izolácia odlišuje PRIME, kvalifikuje ho medzi výrobky doporučované pre energeticky úsporné a dokonca i pasívne objekty. Je odpoveďou na potrebu maximalizácie energetických úspor a čo najväčšie obmedzenie tepelných strát v budove. 

IKONA BEZPEČNOSTI 

PRIME porušuje stereotypy v oblasti zabezpečenia. Je to nielen vízia brány s vysokou estetickou hodnotou, ale tiež odraz starostlivosti o bezpečie. Početné moderné bezpečnostné systémy prvkov konštrukcie a mechanických častí pomáhajú chrániť všetkých užívateľov domu a činia tak váš domov bezpečnejším. 

SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

UNITHERM
super teplé garážové brány

Novú generáciu segmentových bránach WIŚNIOWSKI prezentuje neobvyklá kvalita, založená na súbore unikátnych technických riešení. Aby sme vyrobili tak výnimočný výrobok, museli sme siahnuť na základ konštrukcie segmentových brán ... teda na panel. 

unitherm

TRVANLIVOSŤ 

Brána UNITHERM spĺňa prísne normy pre odolnosť voči pôsobeniu vetra, prenikaniu vody a priepustnosti vzduchu. Súčiniteľ týchto parametrov má vplyv nielen na predĺženie doby používania brány, ale aj na zachovanie jej estetického vzhľadu po dlhé roky. *

* 20 tisíc cyklov, to je takmer 14 rokov bezporuchovej činnosti pri 4 cykloch denne. 

SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY
SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY
SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY
SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY
SEGMENTOVÉ GARÁŽOVÉ BRÁNY

ÚČINNÁ TEPELNÁ IZOLÁCIA

Brána UNITHERM vznikla pre potreby nízkoenergetického stavebníctva.

 

Plne využíva tepelné vlastnosti panela INNOVO s hrúbkou 60 mm a v ňom použitých systémov tesnenia. Znamená to viac ušetrenej energie v domácnosti, pretože boli eliminované tepelné straty na najviac neuralgických miestach plášťa brány.

 

Koeficient tepelného prieniku panelu je 0,33 W / m2K, čo sa prejavuje výbornou tepelnou izoláciou celej brány.